Psd fonlar - düğün fonları - psd çerçeveler

xxmolinaxx

Premier Сasual Dating - Live Women
Merhaba molina kardeşim..istediğim fonlara çok acil ihtiyacım var,fakat hala indiremedim.. problem var linkte.bana yardımcı olursan sevinirim.sağlıkı bir
hayat temennisiyle hoşcakal...

Aslında linkte problem yok Turbobit paralı üye olunsun diye bedava indirmek isteyenlere zorluk çıkarıyor.
Hafta sonu bir çaresine bakarız.

MURATS44

Özel Üye
Emeklerinize sağlık. Hepside çok güzel.
NOT
xxMolinaxx;
Bu linkleri yükledikten sonra , aldığınız linkleri yazı içine gömebilir misiniz Lütfen? Öyle olunca linkler bozuk çıkmaz. Daha düzenli görünür. Konularınız çok güzel .Esttik olarak daha güzel görünecektir. Ne demek istediğimi anlamadıysanız...

BURAYA TIKLAYIP İNDİREBİLİRSİNİZ

Buradaki gibi. Ben bu yazıya site anasayfasının linkini verdim. Link bu yazının altında. Gerekirse resimli olarak ta açıklayabilirim. Teşekkür ederim şimdiden. :)

xxmolinaxx

Premier Сasual Dating - Live Women
Emeklerinize sağlık. Hepside çok güzel.
NOT
xxMolinaxx;
Bu linkleri yükledikten sonra , aldığınız linkleri yazı içine gömebilir misiniz Lütfen? Öyle olunca linkler bozuk çıkmaz. Daha düzenli görünür. Konularınız çok güzel .Esttik olarak daha güzel görünecektir. Ne demek istediğimi anlamadıysanız...

BURAYA TIKLAYIP İNDİREBİLİRSİNİZ

Buradaki gibi. Ben bu yazıya site anasayfasının linkini verdim. Link bu yazının altında. Gerekirse resimli olarak ta açıklayabilirim. Teşekkür ederim şimdiden. :)

Beğeni için teşekkr ederim.

Linki yazı altına gömmek nasıl olur resimli anlatım olursa memnun olurum.

MURATS44

Özel Üye
En kısa zamanda resimle eklerim inşaallah. Konu açma penceresinde yukardaki şekillerde link ekle butonu var. Dünya resmi ve üzerinde kırmızı bir işaret. Yazıyı yazıp seçili duruma getirdikten sonra ona tıklayıp açılan pencereye link yapştırıp kaydediyoruz. Hepsi bu kadar. ama resimle de ekleyecem inşaallah.

Üst Alt