Şevket OKYAY(Resimli) Dua

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
Dua (Şevket Okyay)

©VuSLaT
dua1_zpsf87db0c3.jpg

dua2_zpsd17bc038.jpg

dua3_zps26f66f27.jpg

dua4_zps085f753b.jpg

dua5_zpsd3789b3d.jpg

dua6_zps7cc52f0e.jpg

dua7_zpse602aa5f.jpg

dua8_zpsd5fc1961.jpg

dua9_zps8d20d094.jpg

dua10_zpsc4b512b3.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Okyay

ÖZEL ÜYE
Cevap: Dua (Şevket Okyay)

Yâ Rabbi! kardeşlerimden çok memnun oldum. Lütfen Yüce Mevlâm! Sen de hoşnud ol. Çünkü onlar, hiç bir maddi menfaat gözetmeksizin
bu emeği vermişler. Tek amaçlarının Senin rızâna kavuşmak olduğuna inanıyorum. Niyetlerimizi ve içimizden geçenleri, bizden daha iyi bilensin.
İnandığım temiz niyetlerine göre, Onları mükâfatlandırmanı niyâz ediyorum. Sen çok Yücesin, mağfiret ve ödül vermek Şân'ındandır.

Allahümme salli alâ Seyyidina Muhammedin ve alâ âli Seyyidina Muhammed.

Moderatör tarafında düzenlendi:

MURATS44

Özel Üye
Cevap: Dua (Şevket Okyay)

Yâ Rabbi! kardeşlerimden çok memnun oldum. Lütfen Yüce Mevlâm! Sen de hoşnud ol. Çünkü onlar, hiç bir maddi menfaat gözetmeksizin bu emeği vermişler. Tek amaçlarının Senin rızâna kavuşmak olduğuna inanıyorum. Niyetlerimizi ve içimizden geçenleri, bizden daha iyi bilensin.
İnandığım temiz niyetlerine göre, Onları mükâfatlandırmanı niyâz ediyorum. Sen çok Yücesin, mağfiret ve ödül vermek Şân'ındandır.

Allahümme salli alâ Seyyidina Muhammedin ve alâ âli Seyyidina Muhammed.
glü glü glü verilecek en güzel karşılığı verdiniz üstad. Allah ac cümlemizin dualarını kabul edip hepimizi mağfiret eyleesin inşaallah. Bu duanıza , kocaman bir kalple amin.amin.amin amin. Allah ac her iki cihanda da razı olsun inşaallah.

Son düzenleme:
Üst Alt